Oferta

Oferujemy najwyższej jakości meble idealne do każdego wnętrza, jak chociażby meble kuchenne czy szafy przesuwne, meble biurowe i znacznie więcej.

Wykonujemy na wymiar meble kuchenne, pokojowe, do sypialni, a także do ekskluzywnych i funkcjonalnych gabinetów oraz biur. Zapewniamy komfortowe i solidne zabudowy wnęk oraz szafy przesuwne dostosowane nawet do najbardziej wymagającego wnętrza. Oferujemy również meble na indywidualne zamówienie do hoteli, restauracji, lokali usługowych czy sklepów.

Proponujemy naszym klientom meble kuchenne, pokojowe, biurowe i wszystkie pozostałe wykonane z takich surowców jak płyty laminowane, MDF lakierowany lub foliowany, a także drewno oraz HPL. Oferujemy również elementy granitowe, aluminiowe, szklane oraz inne komponenty, dzięki którym można stworzyć nowoczesną

i funkcjonalną całość. To cała paleta możliwości aranżacji wnętrz i zabawy stylami w swoim domu.

Wykonujemy meble również z elementami ruchomymi, w tym również szafki i szafy przesuwne. Dbamy o każdy szczegół wykończenia, dzięki czemu mechanizmy działają sprawnie, swobodnie i w pełni komfortowo, nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek zgrzyty. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług.

Z dbałości o komfort naszych klientów, wybieramy surowce wysokiej jakości, dopełniając je najlepszymi elementami wykończeniowymi i okuciami. Najlepsze standardy gwarantują długie i wygodne użytkowanie. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i programy do projektowania, planowania i produkcji.

Cennik kuchni

Warto wiedzieć, że pełna wycena zabudowy kuchennej to wiele różnych elementów, jakie należy wziąć pod uwagę. Znaczenie ma rodzaj zastosowanych materiałów, systemów okuć, a także innych elementów, które tworzą całość. Nawet jeśli meble kuchenne wyglądają podobnie, mogą mieć inną cenę u różnych wykonawców. Wiele zależy tutaj od rodzaju zastosowanych materiałów, ich jakości, trwałości i wykończenia.

Dla wygody naszych klientów określamy minimalne ceny za metr bieżący zabudowy. Mają one wyłącznie charakter orientacyjny, w cenie mieszczą się szafki dolne, górne, a także blat oraz cokoły. Dodatkowo w cenie została uwzględniona kwota za montaż.

  • fronty płyta wiórowa laminowana obrabiana w PCV: od 1300 PLN
  • fronty lakierowane: od 2200 PLN
  • fronty fornir egzotyczny: od 2800 PLN
  • fronty masyw: od 3500 PLN

*cennik nie jest ofertą handlową. Podane ceny są cenami orientacyjnymi brutto i podlegają negocjacji. Określane są w oparciu o standardowy zestaw szafek, okuć oraz akcesoriów.

Ceny szaf (zabudów przesuwnych)

Zabudowy przesuwne to cena składająca się z wielu różnych elementów, dlatego naszych realizacji nie należy porównywać z innymi producentami. Całkowita wycena zawiera w sobie rodzaj zastosowanych materiałów, profil, kolor uchwytów i wiele innych dodatkowych elementów.

Ważną rolę w wycenie szaf przesuwnych odkrywa zastosowanie odpowiednich systemów, okuć, materiałów, a do tego również wyposażenie wewnętrzne szafy. Nie zawsze tak samo wyglądająca szafa odznacza się identyczną jakością.

Zapewniamy szeroki wybór kolorów i kompozycji szaf przesuwnych, a także materiałów, z jakich drzwi szafy mogą zostać wykonane. Wszystkie modele można dowolnie zmieniać i modyfikować, dopasowując je do swoich indywidualnych wymagań i potrzeb.

Dla naszych klientów udostępniamy orientacyjne ceny za metr bieżący zabudowy. Są to kwoty minimalne, w jakich mieści się wycena drzwi, profili, a także standardowe wyposażenie szafy, na które składają się wieszaki dwupoziomowe, wieszak, półki oraz szuflady i półki, a do tego w cenę wliczony jest także montaż.

  • drzwi płyta wiórowa laminowana: od 1250 PLN
  • drzwi lustro: od 1430 PLN
  • drzwi lacobel (szkło kolorowe): od 1700 PLN
  • drzwi płyta wiórowa laminowana z wstawkami z lacobelu: od 1600 PLN

*cennik nie jest ofertą handlową. Podane ceny są cenami orientacyjnymi brutto i podlegają negocjacji. Określane są w oparciu o standardowy zestaw szafek, okuć oraz akcesoriów.

Zakład Mebli Bagart
Sylwester Barański

ul. Podzamcze 18
29-100 Włoszczowa

tel. 693 115 335
e-mail: biuro@bagartmeble.pl

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.